Úvod » Táborový program

Táborový program 1.8.2016

publikováno 02.08.2016

TÁBOROVÝ PROGRAM 1.8.2016

Jako klasicky den startoval lehkou rozvičkou, při které se konalo hromadné čištění zubů. Po snídani se děti rozdělily do svých oddílů dle věku a každý vyrazil dělat něco jiného. Například nejmenší děti šly stavět domečky do lesa a poté byly všechny důkladně omyty ve sprše. Nejstarší byly na procházce ve vsi Vilémovice na prohlídku památného tisu.

Po obědě chtěl Alan, společně s dětmi, hodit kostkou a posunout se na hrací ploše do další říše. Bohužel tyto plány překazili dva lovci, kteří Alana postřelili a kostku zabavili. Po prosbě, jestli nemohou kostku vrátit, zaznělo rezolutní ne, avšak když je děti dostatečně obdarují, šlo by se domluvit. Alan tedy dal dětem drahokam, který musely směnit za co nejlepší a nejužitečnější dar (skupinky chodily po městě a vyměňovaly s kolemjdoucími, obchody a domácnostmi různé věci).

Ještě před večeří se konal fotbalový zápas vedoucí vs děti s výsledkem 3:1 pro vedoucí, kteří si říkali FC Ledcelona. O branky se postarali Dženda, Tomík a Fanda, skóre za děti korigoval vlastním gólem Kocour, na který byl i brankář Fous krátký.

Po večeři si lovci pozvali děti a nechali se obdarovat. Po dlouhém přemýšlení vrátili kostku a hra tak může pokračovat. Zraněný Alan se s dětmi na chvíli loučí, musí se vydat do lázní, kde bude probíhat rekonvalescence po postřelení. O děti se tak budou starat Alanovi pomocníci, které poznaly první den.

Jídeníček 1.8.2016
Snídaně Houska s pomazánkou
Svačina Vánočka
Oběd Hovězí vývar s kapáním + Rajská om., knedlík